Co robimy?

Przyczepa do lodów oraz inne przyczepy gastronomiczne, które już wiele lat temu zawojowały ulice światowych metropolii, dotarły wreszcie również do polskich miast. W coraz większej liczbie miejsc, obok obecnych już nieco wcześniej samochodów z kurczętami z rożna, spotkać można przewoźne budki z burgerami, jeżdżące kawomaty czy mobilne eko-wozy ze zdrową żywnością. AP-TRAILERS jest firmą, która zajmuje się budową mobilnych punktów gastronomicznych i handlowych. Zajmujemy się także konstruowaniem  pawilonów, biur, hal, magazynów itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.