Jesteśmy firmą, która zajmuje się budową przyczep gastronomicznych, handlowych, pawilonów, biur, hal, magazynów itp. Obiekty wykonane są z płyty warstwowej, co sprawia, że jest to obiekt efektownie wyglądający za niewielkie pieniądze. Wykonujemy przyczepy zgodnie z zapotrzebowaniem klienta, zarówno puste jak i wyposażone. Wszystkie obiekty wykonane przez nas serwisujemy. Zajmujemy się również naprawą przyczep jak i sprzętu gastronomicznego. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Przyczepy przez nas wykonywane są homologowane.

Zapewniamy swoim klientom produkty i realizacje najwyższej jakości. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Realizujemy zamówienia dla największych firm na rynku krajowym i zagranicznym. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla nas strategiczne. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług, dlatego tworzymy stałe zespoły zadaniowe dla kluczowych klientów.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.